Juuksur

womens-haircut-3-290x150

Tule lõika oma juuksed ära. Null on moes ning palava ilmaga soodne hooldada.

Pole midagi ilusamat pikkadest juustest. Lühikesed juuksed annavad inimestele seevastu noorema väljanägemise. Õhukeste juustega naised ei saa salgutatud soengut kanda. Sellistesse stereotüüpidesse ei tasu liigselt uskuda. Sageli on tegu eksliku üldistamisega.

Ka sinu jaoks on olemas ideaalne juukselõikus ning see sõltub sinu juuste kvaliteedist, struktuurist ja näokujust. Palun kasuta soengustiilide džunglist läbimurdmiseks meie kompassi. Juhuks, kui soovid vigu varjata, puudutame ka seda teemat ning õpetame sulle mõned nutikad maskeerimisvõtted.

Vaata hinnakirja!

 

Cocochoco Professional keratiinihooldus

Terved, läikivad, sirged ja loomulikud juuksed on jätkuvalt trendikas. Brasiilia keratiini abil on võimalik tulemust saavutada paari tunniga. Brasiilia keratiini sirgendamise portseduur on tõhus meetod, et saada ilusad, sirged ja läikivad juuksed.
Cocochoco Professional keratiinihooldus parandab kahjustatud, kahuseid ja raskesti käsitletavaid juukseid. Prtsess põhineb keratiinil, mis taastab juuksestruktuuri, tekitades tugeva kaitsekihi, lisades juustele vastupidavust muutes juuksed siledaks ja läikivaks. Coochoco keratiin kaitseb juukseid ilmastiku tingimustest tekitatud kahju eest. Keratiinhooldus annab teie juustele läike ja loomuliku ilme. Juuksed muutuvad elujõulisemaks ja lopsakamaks, mille toime kestab 4-5 kuud.
Cocochoco Professional keratiiniga juuste sirgendamist võib teha kõikidele juukse tüüpidele, sealhulgas keemilise töötlemise käigus kahjustatud juustele.
Keratiinhooldust saab teha nii värvitud kui ka keemiliselt sirgendatud juustele, muutes need pehmeks ja läikivaks. Lõpptulemuseks on kergesti käistletavad, ervemad, paksemad ja sirged juuksed. Hooldu vähendab teie aega, mida kulutate juuste sättimiseks.
Cocochoco Prfessional keratiinihooluds on ohutum, pidevast juuste töötlemisest kasutades kuumi sirgendajaid.