Kosmeetika

facial5-290x150

Renophase tehnoloogia
Renophase ajalugu
pHformula
Microneedling
Clinicare 
 


Renophase tehnoloogia

TEHNOLOOGIA Laboratoires Renophase Paris – UNIKAALNE RAVITEHNOLOOGIA, MIS ERISTUB.
Üle 30 aasta edukaid tulemusi esteetilise dermatoloogia kosmeetikas. Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Renophase Paris on kõige ohutum ja samas kõige tõhusam tehnoloogia naharavis, see tähendab uue põlvkonna ravimeid, mille eesmärk on rakkudes toimuvaid protsesse stimuleerida, tasakaalustada hormoontasakaalu ja taastada naha kudesid, pakkudes samal ajal naha vastupanujõu tugevdamist kaheetapilises ravis. Kuna üldjuhul on kõik nahaprobleemid tingitud vähemalt ühest kolmest tegurist, milledeks on vabad radikaalid (keskkonna negatiivsed mõjud, päike, saastatus, kiirgus jne.), hormoontaseme muutused ja naha mikrotsirkulatsiooni puudujäägid, siis on Laboratoires Renophase Paris oma patenteeritud aktiivained välja töötanud just eelnimetatud probleemide algtekitajaid silmas pidades. Seega on Laboratories Renophase poolt välja töötatud ja veenvalt rakendatud meetodeid, mis võimaldavad kosmetoloogidel tulemuslikult tegeleda füsioloogilise vananemise ja fotovananemisega, ravida aknet, hüperpigmentatsiooni, postakne nähte, tselluliiti ja venitusarme.

Laboratoires Renophase Paris pakub välja ravi, kus peamised aktiivained, millega probleeme mõjutatakse, on 70%-line glükoolhape, genistein, hüaluroonhappe lähteaine, polüpeptiidid, salitsüülhape ja aminohape.

Esimeseks tööks laboris 1984.a. oli luua aine, mis muudab naha läbitavust. 1989.a. töötati välja preparaat, mis pidurdab naha vananemist ning muudab selle elastseks ja siidiselt siledeks, selle preparaadi nimi on Precursor of Hyaluronic Acid ehk Hüaluroonhappe lähteaine. Lähteaineks nimetatakse seda preparaati seetõttu, et selle osakesed on 4 korda peenemad, kui hüaluroonhappe molekulid. Pisemad osad suudavad tungida sügavamale ja seetõttu sundida rakuretseptoreid tootma juurde hüaluroonikut rakkudes. Ehk siis Hüaluroonhappe lähteainega saame anda nahale tagasi lapseliku naha volüümi ja elastuse.

Teine patenteeritud aktiivaine on genistein. Tegemist on tugeva antioksüdandiga, mis tõstab naha basaalkihi ja fibroblastide rakkude aktiivsust, suurendab kollageeni ja glükoosaminoglükaanide taset, suurendab naha kohalikku immuunsust ning vähendab niiskusvaegust. Genistein töötab sarnaselt meie östrogeeniga, kuna omab sarnast keemilist valemit ja ülesehitust.

Östrogeeni mõju olulisus erinevatele rakkudele meie nahas on väga suur. Östrogeen kiirendab kogu naharakkude ainevahetust ja tasakaalustab naha funktsioone Samuti stimuleerib östrogeen veresoonte seinu ehk kui östrogeeni tase langeb, siis tekivad veresoonte seinte lõtvused, põletikud ja muud probleemid. Kui östrogeeni taset hoida kõrgemal, siis ei tõuse testosterooni tase liigselt ning rasu tootmine on kontrolli all.

Genistein on looduslik aine, mis on saadud sojaubadest ja kuulub fütoöstogeenide hulka.

1995.a. loodi uus tehnoloogia, millega mõjutada ja ergutada naharakke ning mis sobib igale naha tüübile. Selle imelise ravimi nimeks sai Antioxidant complex of Glycolic Acide. See unikaalne glükoolhappe kompleks erineb oluliselt teistest turul olevatest glükoolhapetest. Ravis kasutatav lahus on neutraliseeritud aluselise amino-kompleksiga, mis võimaldab seda protseduuri kasutada erinevate nahatüüpide puhul. Toodete antioksüdantsed omadused on nii kõrged, et mõjuvad raku tasemel, peatades membraani lipo-peroksüdatsiooni ja vähendades märgatavalt vabade radikaalide paljunemist hoolimata sellest, kas vabad radikaalid on fotoindutseeritud või seesmist päritolu. Glükoolhape tagab fütohormoonidele maksimaalse läbivusvõime naha sügavatesse kihtidesse, millega loob väga soodsad tingimused naharakkude mõjutamiseks.

2002.a. sai patendi juba järgmine aktiivaine, mis saadi metsikust bataadist ning mille nimeks on Diosgenin. See mõjutab kõigi naharakkude mitokondreid ja fibroplaste tootma kollageeni ja elastiini, mis stimuleerivad naha noorenemis-protsesse. See on tugev antioksüdant, rikastab rakke hapnikuga ning mõjutab seeläbi melaniini biosünteesi. Samuti stimuleerib see tugevasti rakkude ainevahetust, taastab vereringet nahas ja normaliseerib hormonaalset tasakaalu.

2004.a töötati välja tehnoloogia, mis tagaks aktiivainetele veelgi sügavama imendumise ja liikumise ühesuunaliselt kuni dermiseni. Uue tehnoloogia aktiivainet hakati kutsuma CROSS LINKED HYDROGEL (võrkstruktuuriga hüdrogeel) RENOPHASE ehk polümeeride kompleks.

Ülesehituselt on sellele maatriksile iseloomulik kiududest võrk, mis on moodustatud üksteise külge ühendatud fibrillidest, mis on ühendatud teiste ühendusfibrillidega. Selline ehitus moodustab võrkstruktuuriga tekstuuri, millel on väga suur vee imavusvõime. See süsteem koosneb looduslikest polümeeridest, mis moodustavad iooniliste sidemetega polükompleksi ja mida võib pidada ka osaliselt sarnaseks raku stabiilsele mikrosüsteemile.

a. Toena tagab hüdrogeel toimeainete stabiliseerimise, mida kasutatakse seoses intramolekulaarseid muudatusi kaasava nähtusega ning mis tagab nende kaitsmise oksüdeerumise eest läbi kitosaani maatriksi poolt moodustatud positiivsete laengute näol.
b. Tagab toimeainete peaaegu täieliku imendumise epidermaalse barjääri, vastupanu pöörduva vähendamise ning selle tugeva kinnitumise bioadhesiooni abil naha struktuuri külge läbi COO– karboksüülioonide ja H+ amiinioonide olemasolu tõttu.
c. Tagab toimeainete kontrollitud jaotuse, et mõjuga kaasneks nende peaaegu täielik pikaajaline vabanemine. Toimeainete sihipärane ja järkjärguline vabanemine tagab raku tasandile suunatud toime.

Ioniseeritud koostisained on stabiilsed ja kaitstud, muudavad naha läbitavust ja võimendavad imendumisprotsesse. Enamgi veel, selline ainulaadne tehnoloogia tagab enneolematu, lausa 80%-lise imendumistaseme, mis on seni konkurentsitu.

Renophase Paris kui esteetilise dermatoloogia kosmeetilise ravi aluseks on süsteemne lähenemine, mis sisaldab peelinguid professionaalse spetsialisti juures + farmatseutilist kodust ravi. Selline süsteemne lähenemine on andnud lausa dramaatilisi tulemusi, mistõttu on tagatud ka maailma tähelepanu ja tunnustus sarjale.

Kõik Renophase tooted sisaldavad aktiivseid vesinikioone, mis kindlustavad raviainete sügavuti imendumise.
Ravitulemuste statistika üle maailma on 80%.


Renophase ajalugu

Laboratoires Renophase Paris loodi 1983. aastal Pariisis dr Michele Eymard du Vernet’ poolt, kes läbis üle 30 aasta tagasi ränga autoavarii, mille tagajärjel sai ta tugevaid näonaha kahjustusi. See andis tõuke tol ajal farmatseudi ametit pidavale dr Eymardile läheneda naha taastamisele teaduslikult ja uuenduslikult ning koos biokeemikutest abilistega hakati oma laboris välja töötama aktiivaineid, mis hakkasid doktori nahal taastavaid tulemusi andma. Üle 10 aasta tehti pingelist tööd, ilma et oleks loodud terviklikku brändi ja toodangut turustama asutud. Alles 1999. aastal oli välja töötatud nii mitmeid patenteeritud aktiivaineid ja ravikomplekte, et loodi täielik sarja kontseptsioon ja hakati seda avalikult tutvustama.

Laboratoires Renophase on iseseisev ja sõltumatu, ta ühendab endas kogu tootmisprotsessi alates uurimisest ja arendamisest kuni turundamiseni välja. Tänaseks on sari kohal rohkem kui 20-s riigis 5-l kontinendil ja lisaks Prantsusmaal asuvale tootmisele on lisatehas ka Kanadas.

Renophase Paris asutaja dr Michel Eymard du Vernet soovis, et tema loodud brändi tooted annaksid patsientidele maksimumtulemuse ja kuna naha elastsus sõltub suuresti veest, siis nõudis dr Eymard, et toodetes kasutav vesi oleks kvaliteetne ja puhas.

2009. aastal laieneti Kanadasse Quebeci, alustati koostööd partneritega Eska® ja alustati suure projektiga Renophase Laboratory Inc®, kus kasutatakse toodetes ainult 100% Eska looduslikku allikavett. Kanada looduslik allikavesi Eska® on üks puhtamaid maailmas. Vee mineraalainete sisaldus on looduslikult madal, pH on täiuslik – 7,8. Lisades täiuslikku vett Renophase toodetele, andis see erilise pehmuse nahale ja siidise tekstuuri.

Laboratoires Renophase on esteetilise dermatoloogia kosmeetika. 30 aasta jooksul on firma vastavalt teaduslikele uuringutele endanimelises laboris välja töötanud uuenduslikel tehnoloogiatel põhinevaid ravimpreparaate ning tulemuseks on mitmed olulised patendid.
ISO 9001: 2008 ja ISO 13485: 2003

Renophase Paris nägemus on farmaatsia, selle eesmärk on dermatoloogia ja oma olemuselt on see raviv. Seetõttu hinnatakse sarja kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse.
Tööd tehakse firmas nii, et püütakse olla ajast ees ja suunanäitajad. Selle tõestuseks on, et Itaalias Milanos toimuval Congresso Internazionale di Medicina Estetica’l pälvis Laboratoires Renopase Paris auhinna kui viie viimase aasta kõige innovatiivsem bränd.

Laboratories Renophase Paris asutaja ja president dr Michele Eymard du Vernet.


pHformula


pHformula näohooldussarja nimetatakse nahauuendusmeetodiks. Mida see täpsemalt tähendab?

Tegemist on keemilise koorimise laadse uue põlvkonna nahauuendusmeetodiga, mis pakub efektiivseid lahendusi siis, kui tavakosmeetika jääb hätta. Samas ei tekita pHformula tüsistusi nagu punetus, naha põletus ja koorumine, vaid stimuleerib uute naharakkude ja kudede tootmist. Naha uuendamine aitab vähendada erinevaid nahaprobleeme nagu kortsukesed, pigmendilaigud jms.

pHformula on esimene kosmetseutilise hoolduse sari, mis põhineb uuenduslike kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul.

Toodetes kasutatakse hapete segusid koos vitamiinide, antioksüdantide, aminohapete, põletikuvastaste ainete ja mikroelementidega. Kuigi pHformula pakub tavapärasest näohooldusest radikaalsemaid lahendusi, on tegemist äärmiselt nahasõbraliku sarjaga.

Mille poolest pHformula erineb tavalistest keemilistest happekoormistest?

Erineb selle poolest, et happe segude konsentratsioon on madalam kui tavapärase ühe happe kasutamise puhul. Olles sama tugev toime poolest kui traditsiooniline happekoorimine, ei hävita see naha väliststruktuuri. See teeb pHformula hapete kasutamise turvaliseks, kuna ei traumeeri ega ärrita nahka nii, nagu oleme harjunud happekoorimiste puhul kogema.
Teine vahe on, et traditsioonilised happed mõjutavad põhiliselt naha välimisi kihte, seevastu pHformula uuendab nahka seespoolt!


pHformula hooldused


Kõiki pHformula hoolduseid on võimalik teha ka ilma maskita, kuid maskiga on tulemused veelgi paremad. Hoolduse keskmine aeg maskita ca 30-35min.

pHformula konsultatsioon + eelhooldus kuurile 25€ 40min
Esmalt viiakse läbi naha tundlikkuse hindamise protseduur ehk S.P. eelhooldus, sellega testitakse naha vastupanuvõimet hapetele. Selgitame mitu hooldust ja millise intensiivsusega on vaja teha ja kuidas hoolitseda naha eest koduste vahenditega järgmised paar nädalat enne kuuri.
Kuuri pikkus on ca 4-8 hooldust 10 kuni 14 päevase vahega.

pHformula A.G.E. näohooldus 55€ 50min
Vananevale, päikesekahjustatud nahale. Aktiivne ja tõhus naha uuendus ravimaks tüüpilisi vananemise ilminguid nagu fotovananemine, pigmendi muutused, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol.

pHformula A.C.N.E. Näohooldus 50€ 50min
I, II ja III raskusastmega akne, liigne rasueritus, suurenenud poorid, pindmised armid.

M.E.L.A. Näohooldus 60€ 60min
Tõhus hüperpigmentatsiooni leevendaja, pärsib uue liigse pigmendi teket, kuna selle koostis aitab vähendada epidermises kogunenud melaniini. Hooldus pärsib tõhusalt melaniini tekitava ensüümi aktiivsust, stimuleerides samal ajal epidermise uuenemist ja  kiirendades olemasoleva melaniini eemaldumist nahast.

pHformula C.R. Näohooldus 50€ 50min
Rosaatsea sümptomite all vaevleva punetava naha abistamiseks.

pHformula V.I.T.A C näohooldus 55€ 50min
Nahka kirgastav ja sära andev hooldus tuhmile, väsinud ja vananevale nahale.

pHformula V.I.T.A C + erimask 65€ 60min

phformula M.E.S.O hooldus 80€
M.E.S.O rolleri teraapia põhineb mikrohaavakeste tekitamises nahka, mis stimuleerivad naha loomulikku paranemisprotsessi. Suureneb kollageeni ja elastiini tootmine nahas, mille tulemusena naha elastsus ja jume paranevad. Microneedling on tõhus teraapia kõikidele nahapinnast madalamatele nahakahjustustele. Ülim hooldus, mis aitab korraga parandada naha seisundit näol, kaelal ja dekolteel.


Microneedling


Kollageenteraapia protseduuri käigus kasutatakse imepeenikeste nõeltega rullikseadet, mis tekitab nõelte abil nahapinnale mikroskoopilisi auke
nahavigastusi, mille parandamiseks nahk toodab juurde kollageeni.
Kollageenteraapia sobib kortsude ennetamiseks ja vähendamiseks, aknearmide vähendamiseks, pigmendilaikude ja ealistest muutustest
tingitud kahjustuste raviks.
Peale protseduuri on nahk punetav. Järgmiseks päevaks tekib nahale hüperpigmentatsioon. 2 nädalat peale protseduuri ei tohi päevitada
ja vajalik on kasutada päikesekaitsekreemi SPF 30.
Soovitav on teha 4-6 hooldusest koosnev kuur 4-6 nädalase intervalliga.
Töötlemine nõelterulliga kestab 25 minutit. 6tunni möödudes võib kasutada kerget meiki.


Clinicare


Teaduspõhine nahahooldussari.
Clinicare`i tooted tagavad nahale niisutuse, kaitsevad rakkude DNA´d, tõstavad vastupanuvõimet.
Nahk muutub siledaks, ühtlaseks ja puhtaks.

Peamised toimeained, mis tagavad naha niisutuse:

 • Hüaluroonhape – nahas loomulikut esinev komponent, mille üks tähtsamaid omadusi on võime säilitada niiskust – üle 1000 korra võrreldes oma kaaluga
 • Naatrium PCA – niisutab intensiivselt ja vähendab transepidermaalset niiskusekadu
 • Betaiin – niisutab ja muudab naha elastsemaks
 • Glütseriin – looduslik niiskusesäilitaja, mis pehmendab naha pindmisi kihte
 •  

  Peamised toimeained, mis tagavad särava ja kaunilt kumava naha:

 • Arbutiin – pärsib melaniini tootmist
 • Morus Alba Bark Extract – pärsib melaniini tootmist
 • C-vitamiin – helendab nahka, vähendab pigmendilaike
 • Rohelise tee ekstrakt – tugev antioksüdant ja nahka värskendav
 •  

  Peamised toimeained, mis tagavad veatu naha:

 • Hüaluroonhape –kaitseb sidekudesid ja hoiab ära põletike tekke. Tugev antioksüdatiivne toime.
 • Aasia vesinaba –kiirendab kahjustatud kudede taastumist, vereringet ning parandab väiksemaid nahavigastusi.
 • Portulaka ekstrakt – põletikuvastane, rahustab nahaärritusi.
 • Jaapani soorohi- Houttunya Cordata Extract – antibakteriaalne ja alandab nahaärritusi.
 •  

  Koduhoolduse põhitõed:

 • Puhastamine eemaldab nahalt mustuse ja puhastab mikroobidest.
  Silky Foam Cleansing – puhastusvaht, mis sobib kõikidele nahatüüpidele, kaasa arvatud kuivale ja tundlikule nahale. Vaht sisaldab niisutavaid koostisosi, mis hoiavad nahas optimaalset niiskustaset.
 • Toniseerimine rahustab nahka, taastab naha pH taseme, sulgeb poorid pärast puhastamist. Kõik Clinicare`i EGF Extra toonikud sisaldavad kõrge kontsentratsiooniga madalamolekulaarset hüaluroonhapet (2,0%-3,0%).
 • Erihooldus vastavalt nahaprobleemile. EGF Extra essentsid toimivad vananemisvastaselt, leevendavad põletikke, parandavad pigmendi muudatusi ja siluvad peeneid jooni. Essentsid sisaldavad madalamolekulaarset hüaluroonhapet (1,0%-2,0%) ja EGF ehk polüpeptiide, mis ergutavad rakkude jagunemist. Tooted on geelja tekstuuriga, ei jäta nahale kleepuvat tunnet. Sobivad ka meestele.
 • Toitmine niisutab ja rikastab nahka. EGF Extra seerumid on sügavniisutava ja nahka toitva toimega.Hüaluroonhappe sisaldus (0,5%-1,0%).
  Clinicare´i silmakreem sisaldab hüaluroonhapet 5%, skvalaani , mis parandab rakkude regeneratsiooni ja hapnikuga varustamist; adenosiini, millel on efektiivne kortsudevastane toime; dipalmitüül hüdroksüproliini, millel on kauakestev pinguldav toime ja kollageenkiudude sünteesi stimuleeriv toime.
  Clinicare`i päikesekaitsekreem Sun Block Silky Cream SPF 30 sisaldab mikroniseeritud titaaniumdioksiidi, kulla-ja hõbedaekstrakte.
 •  

  Vaata hinnakirja!