Spreipäevitusega jumekaks ka sügisel ja talvel!

Solglo-model

Sprei imendub kiiresti ja kohandub iga nahatüübiga. Kreeka pähkli koore ekstrakt lihtsustab pealekandmist ja toimib alustoonijana, tagades lahuse päikeselise jume, mis intensiivistub järgneva 6 tunni jooksul. Maksimaalne effekt saabub 10 tunni jooksul. Kookosvõi aitab hoida ja paista nahal siidise, sileda ja niisutatuna kogu päevitusaja vältel. Toode on alkoholivaba ning õrna meeldiva aroomiga.

Korduma kippuvad küsimused.

Mida sisaldab  päevituslahus?

Peamine koostisosa on DHA(dihüdroksüatsetoon), mida on kasutatud kosmeetikaäris juba 30 aastat. DHA on toodetud suhkrust ja ei sisalda kahjulikke kemikaale. Solglo lahus ei sisalda alkoholi nii nagu mitmed teised turul olevad isepruunistuvad tooted. Alkohol võib nahka kuivatada, kuid Solglo lahuses olevad Aloe Vera ja kreeka pähkli koore ekstrakti lisanditega on see lahus nahale kasulik.

Kuidas  päevituslahus toimib?

Solglo lahuses olev DHA seob end naha aminohapetega, luues melanoide, mis annavad pruuni värvuse. Kuldne päevitus on näha koheselt peale pihustamissessiooni lõppu. Maksimaalne intensiivsus saabub 8-10 tunni pärast.

ON see ohtlik?

Inimesed on üha teadlikumad päikese ja UVkiirguse kahjulikest mõjudest. Solglo on suurepärane viis saavutamaks kuldset päevitust üle kogu keha, ohtlikele UVkiirtele nahka paljastamata.

Kas rase klient tohib tulla  sessioonile?

Solglo lahuses ei ole ohtlikke kemikaale. Kuigi esimese trimestri jooksul spreipäevitust ei soovitata. Pärast esimest trimestrit soovitame küsida enne igat päevitamissessiooni arsti nõusolek.

Kas imetamisperioodil tohib spreipäevitust teha?

Kindlasti mitte, sest kehale jääb lahuse jälgi, mida ei tohi suukaudselt manustada.

Kas klient, kellel on astma, psoriaas, ekseem, katkine nahk tohib spreipäevitust teha?

Kõikidel nendel juhtudel tuleb eelnevalt küsida arsti nõusolek ning 24 h enne sessiooni tuleb teha proovitest.

Kas tundliku nahaga klient tohib teha spreipäevitust?

Kui kliendil on tundlik nahk, soovitame 24 h enne sessiooni sooritada proovitest.

Milline värv spreipäevitusega saavutatakse?

Kuna Solglo lahus reageerib naha aminohapetega, siis lõpptulemus kujuneb vastavalt kliendi nahatoonile(hele või tume).

Mida peab klient päevitussessiooni ajal kandma?

Klientidele, kes soovivad end natuke katta, pakume ühekordset aluspesu.

Kas suu ja silmad peavad päevitussessiooni ajal olema suletud?

Soovitavalt näo pihustamise ajal tuleb suu ja silmad kinni hoida.

Kas päevitussessiooni ajal tohib kanda läätsesid?

Näo pihustamise ajal soovitame kliendil hoida silmad kinni. Keha pihustamise ajal ei tohiks lahus läätsesid mõjutada.

Kas päevitussessiooni ajal tuleb hinge kinni hoida?

Soovitame hinge kinni hoida vaid näo pihustamise ajal.

Kas päevituslahus rikub juukseid?

Iga päevitussessiooni ajal antakse ühekordne müts, mis kaitseb. Lahus ei sisalda kemikaale, mis rikuksid juukseid. Kui peaks juustesse minema, on see välja pestav.

Kas pärast spreisessiooni on võimalik kohe riidesse panna?

Koheselt peale pihustamist on võimalik näha keha, käte-ja jalakarvade vahel pisikesi lahuse piisakesi. Kui need on ära kuivanud tohib riidesse panna.

Mis juhtub, kui lahust läheb kliendi riietele?

Soovitame päevitussessioonile tulla avarate, pehmete ja tumedamate riietega, et päevitus säiliks ühtlane ning riided ei määrduks. Solglo lahus on veeslahustuv, riietelt maha pestav.

Millal tohib klient end pesta?

Maksimumtulemuse saavutamiseks soovitame esimese 6 tunni jooksul mitte pesta ega teha füüsilist treeningut. See võimaldab DHA-l reageerida nahaga kuldse päevituse tekkimiseks. Veel parem on pesemisest ja treeningust hoiduda kuni 10 tundi.

Mis juhtub, kui klient läheb ujuma?

Basseinivees sisalduval klooril on valgendav omadus kõikidele nahatüüpidele, olenemata sellest, kas tegu on loomuliku või spreipäevitusega. Kui minna ujuma esimese 10 tunni jooksul, vähendab see oluliselt päevituse lõpptulemust. Kui ujuda sessioonide vahepeal, kulub päevitus kiiremini maha.

Kas lahusel on isepruunistuvatele toodetele iseloomulik lõhn?

Isepruunistuvate toodete kasutamisel on tunda iseloomulikku lõhna, mis ilmneb DHA reageerimisel alkoholiga. Kuigi enne erilist üritust võiks klient ikkagi sooritada proovitesti kuna DHA reageerib inimeste nahatüüpidega erinevalt.

Kuldse päevituse saamiseks soovitame käia kliendil esimesel nädalal kahel korral spreipäevitust tegemas ning sealt edasi kord nädalas jume värskendamiseks.

VAATA HINNAKIRJA