Tselluliit ja kehahooldused. Hea välimus annab hea enesetunde!

apelsin

Tselluliidi teke on seotud pärilike, ealiste, hormonaalsete ja naise keha rasvakihi ehituslike iseärasustega. Elastiin-ja kollageenkiud naha sügavamas osas lagunevad, põhjustades naha elastsuse languse. Sellest tingituna tungib rasvkude naha alumistesse kihtidesse ja fibroossed kiud, mis peaksid nahka toestama, hakkavad kogunema valesti paigutunud rasva ümber. Moodustuvad sõlmelised tselluliidimuhud. Tselluliiti pole võimalik ära ravida, kuid spetsiaalsete tselluliidimassaažide ja -hooldustega saab parandada inetu kobrutava apelsinikoort meenutava naha väljanägemist, vähendada turseid, parandada kudede ainevahetust, pinguldada lõtvunud nahka. Kõvasti muljumine tekitab kudedes põletikku ja kiudude lagunemine jätkub. Spetsiaalsed tselluliidimassaažid ja-hooldused lähtuvad kliendi individuaalsusest ja on komfortsed. Sageli ainult probleemse piirkonna kreemitamisest-masseerimisest ei piisa, käivitada tuleb terve organismi puhastamine läbi lümfi-ja vereringe.

Kogu organismi puhastamise käivitamisel on oluline ka puhta vee joomine, kerge sportimine ja toitumisharjumuste muutmine. Kui on vaja kaalust alla võtta, seadke sihiks vähendada toidust saadava energia hulka 1300 kalorile päevas. Tarvitage toiduks kala, ingverit(aitab organismist välja viia liigse vee, ergutab vereringet), sibulat, küüslauku, nelki, kadakamarju, mõõdukalt kohvi ja rohelist teed.

Salongis on võimalik teha spetsiaalset tselluliidivastast massaaži (1 tund 18 eurot), Danne body sculpting kehamähkimist (1tund 25 eurot), Danne kehaensüümihooldus (1 tund-1 kehapool näit kõht, reied eestpoolt 25 eurot).

Tselluliidivastane massaaž algab pindmiselt neuroretseptoorselt tasandilt stimuleerides naha termoretseptoreid, jõudes lõpuks nahaaluse rasvkoeni, mõjutades ka vereringet ja lümfiringet.

Danne body sculpting kehamähkimine on välja töötatud, et kujundada/modelleerida keha, vähendada tselluliiti ja turseid kudedes. Hoolduse käigus keha kasutab kogunenud rasva, et toota soojusenergiat. Body sculpting aitab parandada vereringet, tugevdab ja puhastab kapillaare, tugevdab nõrgenenud sidekude ja parandab lümfiringet. Parima tulemuse saab kombineerides kehaensüümhooldusega 3-4päevaste vahedega. Hoolduskorrad ja intervallid sõltuvad kliendi probleemist.

Danne kehaensüümhooldus stimuleerib halba vereringet, trimmib lõtvunud nahka, stimuleerib aeglast lümfiringet, puhastab kudesid, viib rakkudest välja jääkaineid ja vedelike kogumikke, niisutab nahka, uuendab ja trimmib lõtvunud lihaseid, leevendab psoriaasi, ekseeme ja dermatiiti, vähendab veenilaiendeid ja laienenud kapillaare, eemaldab nahapinnalt surnud rakke jättes nahapinna pehmeks ja ühtlaseks. Kehaensüümi saab kanda kogu kehale või ka ainult  ühele hooldatavale piirkonnale. Kogu hoolduse kestus ühele kehapoolele näiteks kõht ja reied eestpoolt on 1 tund.

Kehaensüümi ja body sculptingut kombineerides saab abi järgmiste probleemide korral: ülekaal, halb vereringe, halb ainevahetus, tselluliit, lõtvunud koed.