Viljandi, Tallinna tänav 6
+372 5661 9287
kristelelmaste@gmail.com

Kosmeetik Kristel

Naudi meeldivaid hetki Südalinna ilusalongis!

HINNAKIRI

 

 

NAHAUUENDUSHOOLDUS


pHformula

Microneedling


PHFORMULA

pHformula näohooldussarja nimetatakse nahauuendusmeetodiks. Mida see täpsemalt tähendab?
Tegemist on keemilise koorimise laadse uue põlvkonna nahauuendusmeetodiga, mis pakub efektiivseid lahendusi siis, kui tavakosmeetika jääb hätta.
Samas ei tekita pHformula tüsistusi nagu punetus, naha põletus ja koorumine, vaid stimuleerib uute naharakkude ja kudede tootmist.
Naha uuendamine aitab vähendada erinevaid nahaprobleeme nagu kortsukesed, pigmendilaigud jms.
pHformula on esimene kosmetseutilise hoolduse sari, mis põhineb uuenduslike kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul.
Toodetes kasutatakse hapete segusid koos vitamiinide, antioksüdantide, aminohapete, põletikuvastaste ainete ja mikroelementidega.
Kuigi pHformula pakub tavapärasest näohooldusest radikaalsemaid lahendusi, on tegemist äärmiselt nahasõbraliku sarjaga.
Mille poolest pHformula erineb tavalistest keemilistest happekoormistest?
Erineb selle poolest, et happe segude konsentratsioon on madalam kui tavapärase ühe happe kasutamise puhul. Olles sama tugev toime poolest kui traditsiooniline happekoorimine, ei hävita see naha väliststruktuuri. See teeb pHformula hapete kasutamise turvaliseks, kuna ei traumeeri ega ärrita nahka nii, nagu oleme harjunud happekoorimiste puhul kogema.
Teine vahe on, et traditsioonilised happed mõjutavad põhiliselt naha välimisi kihte, seevastu pHformula uuendab nahka seespoolt!

pHformula hooldused

Kõiki pHformula hoolduseid on võimalik teha ka ilma maskita, kuid maskiga on tulemused veelgi paremad. Hoolduse keskmine aeg maskita ca 30-35min.

pHformula konsultatsioon + eelhooldus kuurile

Esmalt viiakse läbi naha tundlikkuse hindamise protseduur ehk S.P. eelhooldus, sellega testitakse naha vastupanuvõimet hapetele. Selgitame mitu hooldust ja millise intensiivsusega on vaja teha ja kuidas hoolitseda naha eest koduste vahenditega järgmised paar nädalat enne kuuri. Kuuri pikkus on ca 4-8 hooldust 10 kuni 14 päevase vahega.

pHformula A.G.E. näohooldus

Vananevale, päikesekahjustatud nahale. Aktiivne ja tõhus naha uuendus ravimaks tüüpilisi vananemise ilminguid nagu fotovananemine, pigmendi muutused, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol.

pHformula A.C.N.E. näohooldus

I, II ja III raskusastmega akne, liigne rasueritus, suurenenud poorid, pindmised armid.

M.E.L.A. näohooldus

Tõhus hüperpigmentatsiooni leevendaja, pärsib uue liigse pigmendi teket, kuna selle koostis aitab vähendada epidermises kogunenud melaniini. Hooldus pärsib tõhusalt melaniini tekitava ensüümi aktiivsust, stimuleerides samal ajal epidermise uuenemist ja  kiirendades olemasoleva melaniini eemaldumist nahast.

pHformula C.R. näohooldus

Rosaatsea sümptomite all vaevleva punetava naha abistamiseks.

pHformula V.I.T.A C näohooldus

Nahka kirgastav ja sära andev hooldus tuhmile, väsinud ja vananevale nahale.

pHformula V.I.T.A C + erimask

phformula M.E.S.O hooldus

M.E.S.O rolleri teraapia põhineb mikrohaavakeste tekitamises nahka, mis stimuleerivad naha loomulikku paranemisprotsessi. Suureneb kollageeni ja elastiini tootmine nahas, mille tulemusena naha elastsus ja jume paranevad. Microneedling on tõhus teraapia kõikidele nahapinnast madalamatele nahakahjustustele. Ülim hooldus, mis aitab korraga parandada naha seisundit näol, kaelal ja dekolteel.

MICRONEEDLING

Kollageenteraapia protseduuri käigus kasutatakse imepeenikeste nõeltega rullikseadet, mis tekitab nõelte abil nahapinnale mikroskoopilisi auke nahavigastusi, mille parandamiseks nahk toodab juurde kollageeni. Kollageenteraapia sobib kortsude ennetamiseks ja vähendamiseks, aknearmide vähendamiseks, pigmendilaikude ja ealistest muutustest tingitud kahjustuste raviks. Peale protseduuri on nahk punetav. Järgmiseks päevaks tekib nahale hüperpigmentatsioon. 2 nädalat peale protseduuri ei tohi päevitada ja vajalik on kasutada päikesekaitsekreemi SPF 30. Soovitav on teha 4-6 hooldusest koosnev kuur 4-6 nädalase intervalliga. Töötlemine nõelterulliga kestab 25 minutit. 6tunni möödudes võib kasutada kerget meiki.

«BRASIILIA BIKIINID» NAISTELE

Brasiilia bikiinide vahatamisel kasutame suhkrupastat inglise firmalt Sukar.