Viljandi, Tallinna tänav 6
+372 5661 9287
kristelelmaste@gmail.com

Test 4 – Ürituse korraldamiseks oli rammu ja higi te

Test 4 – Ürituse korraldamiseks oli rammu ja higi te

Kokku sihiti kettaid Saarepeedi 18 korviga rajal metallvõrgu suunas 36 korral, sest rada läbiti kaks korda. Kohal olid muuseas Eesti kettagolfimeistriks tulnud Jaanus Sülla ja neljakordne Eesti meister Vahur Roht, kuid häid mängijaid tõi võistluse korraldanud Raiko Mitt välja õige mitu.

Ürituse korraldamiseks oli rammu ja higi tema kinnitusel kulunud omajagu, sest välja tuli ajada mitu sponsorit. Need olid Miti sõnul Delux, Super Alko, Viljandi Metall ja Karula lihatööstus.

Oma eeskujuna tõi klubi Viljandi Ketas liige Martti Ojamaa välja üle 70 aasta vanuse võistlusel osaleva Anton Lepneri, kes korraldas Viljandi kettagolfirajal mängu isegi oma sünnipäeval.

Ojamaa selgitas, et vald küll hoolitseb raja niitmise eest, aga ka kettagolfiklubi panustab oma vabast tahtest sellesse ettevõtmisse.

Anton Lepner tõdes, et teda tõi kettagolfi juurde poja üleskutse, et kaua ta plaanib seda kepikõndi edasi harrastada, tulgu pildugu kettaid kah. «Ostsin poest kaks ketast, nii endale kui ka prouale. Hakkasime niimoodi p