Viljandi, Tallinna tänav 6
+372 5661 9287
kristelelmaste@gmail.com

Valle Laarman

Valle Laarman

Olen massöör Valle ja pakun Südalinna Ilusalongis järgmisi massaaze:

Klassikalist rootsi massaaži
Klassikalise massaaži nautimiseks ei pea olema lihaspingeid või -valu. Kuna enamasti peetakse massaaži luksuslikuks hellituseks, püsib arvamus, et seda peaks endale lubama vaid siis, kui on konkreetne vajadus. Tegelikult võiks see regulaarse lihashooldusena kuuluda iga inimese ellu. Selleks, et minna massaaži, ei pea ootama, et keha hakkaks valutama ja muutuks nii kangeks, et ei kannata pead keerata. Massaaž aitab probleeme ennetada nii aktiivse elustiiliga tervisesportlasel kui istuva elustiiliga kontoritöötajal. Kui haigusi ja terviseprobleeme ei esine, võiks massaažis käia korra kuus või iga kahe nädala tagant.

Triggerpunkti massaaž
Triggerpunkt e. päästikpunkt on lihases olev tihke punkt, mis häirib lihaste loomulikku funktsioneerimist ja tekitab kehas pingeid.
Trigerpunktiteraapias leiab massöör oma käte tunnetuse abil üles need kohad ja deaktiveerib. Punkti leidmisel tunneb klient valu, mis tavaliselt kiirgub teistesse keha piirkondadesse. Teraapia käigus survestab massöör punkti 30-60 sekundi jooksul, mille käigus lihase pingestunud kiud annavad järele.
Pärast trigerpunktide deaktiveerimist viiakse lihas venitusasendisse või kasutatakse lokaalset venitust, et taastada lihaste anatoomiline pikkus. Pärast teraapiat muutub lihas valuvabaks ja paremini funktsioneerivamaks.

Moksamassaaž
Hiina moksateraapia soojendab ja toniseerib ning eemaldab seeläbi organismist külmuse, tuulekülma ja niiskuse. Moksa sobib imehästi sügisel ja talvel tekkivate terviseprobleemide puhul, mis on tingitud külmast ja niiskest ilmast, nagu nohu, köha ja kurguvalu. Kõige tavalisemad moksaga ravitavad vaevused on astma, kõhulahtisus, artriit, valu ja reumaatiline valu, samuti teatud günekoloogilised haigused.
Moksibutsiooni läbiviimiseks kasutatav materjal on „moksavill“, mis on vormitud sigari või koonuse kujuliseks. Moksa vill pärineb üldjuhul pujult (Artemisia vulgaris). Puju taim kasvab peamiselt Hiinas ning seda on tervendavatel eesmärkidel kasutatud juba mitu tuhat aastat. Moksa villa kuumus on pehme, kuid suudab läbistada naha sügavamad kihid ja mõjutada seeläbi tugevamalt energiapunkte kehal.
Moksa vill on kergesti süttiv, aromaatne, peletades eemale niiskuse ja halva lõhna. Hiinlased armastavad moksateraapiat ja ütlevad, et see sobib hästi ka Eesti niiskes ning külmas kliimas elavate inimeste tervisele. Moksateraapiaga ravitakse ja ennetatakse haigusi soojendades vastavaid punkte inimese kehal.

Kristallimassaaž
Kristallimassaaz ühendab endas massaazi tervendava puudutuse ning kristallide tervendava, tasakaalustava ja valgustava energia ehk siis massaaz ja blokeeringute eemaldamine üheskoos. Kristallidega massaaz on kui vibratsiooniteraapia, kus kasutatakse kristallide võnkesagedust erinevate energeetiliste blokeeringute eemaldamiseks. Kristallid on väga puhtad energia vahendajad.

Aroomimassaaž
Aroomimassaaz saab puhastada keha ja tasakaalustada meelt kõikidel tasanditel. Eeterlikke õlisid ja nende segusid saab kasutada erinevate probleemide leevendamiseks ning meele ja keha tasakaalu taastamiseks, mida on vaja hea tervise ja suurenenud elujõu jaoks.

Tselluliidi massaaž
Tselluliidimassaaz pakub leevendust naiste tüütule probleemile- tselluliidile. See on kombineeritud massaaz klassikalisest massaazist, lümfimassaazist ja kupumassaazist. Massaazi toime tugevdamiseks kasutatakse eeterlike õlide segusid, mis soojendavad, .kiirendavad ainevahetust ja parandavad verevarustust. Regulaarsel masseerimisel kuppudega muutub nahk siledamaks ning läheb rohkem trimmi, väheneb ümbermõõt ja tselluliit ning kaovad ka mõned lisakilod. Kauni tulemuse saavutamiseks, tuleks massaaži läbida kuurina. Profülaktilisel eesmärgil, tselluliidi ennetamiseks või saavutatud taseme hoidmiseks sobib 1 massaažiseanss nädalas.

Peamassaazi sooja õliga
Pea füüsiline töötlemine aitab kaasa emotsionaalse stabiilsuse saavutamisele, kuhjunud pingete vabastamisele ja seega aitab kogu organismi energeetilisi blokke likvideerida, seega ongi jumalik. ?

Käte massaaž
Jalgade massaaž